תכשירים לנשירת שיער

תכשירי הייר קליניק לטיפול בנהשירת שיער וובעיות קרקפת

כדי לעצור את נשירת השיער יש צורך בטיפול באמצעות תכשירים מיוחדים המותאמים לפתרון הבעיה. הייר קליניק מספקת פתרונות מקצועיים ויעילים המותאמים לטיפול בנשירת שיער ובאובדן שיער. התכשירים הייחודים של הייר קליניק לטיפול בנשירת שיער מכוונים להביא לתוצאות הרצויות.

התכשירים הייחודיים של הייר קליניק מאושרים על-ידי משרד הבריאות ובעלי אישור FDA אמריקאי.

תכשירים אלה נועדו לשימוש בטוח ויעיל בתהליך הטיפולי בנשירת השיער והם משלבים רכיבים טבעיים וחומרי-מזון חיוניים לשיער המוסיפים הגנה והזנה בוויטמינים ומינרלים חיוניים הנדרשים לשיער ולקרקפת כדי להגביר את בריאות השיער.

חשוב לציין כי התכשירים הייחודיים של הייר קליניק אשר פותחו במיוחד במסגרת הטיפול בנשירת שיער מתמקדים בסביבה בה מתפתח השיער – השורשים ועור הקרקפת. הייר קליניק פיתחה סדרה של תכשירים ייחודיים לטיפול באובדן שיער על בסיס ידע מקצועי והתנסות עשירה במשך שנים רבות. תכשירים מתקדמים אלה מספקים לשיער סביבה מותאמת ומאוזנת, המאפשרת לשיער לחזור ולהתפתח בתנאים אופטימליים.

חיזוק וטיפוח שורשיהשיער

שורשי השיער הם המקור לשפע ולחיוניות של השיער. באזור זה התאים מתפתחים ומתרבים. שורשי-השיער הם שוקקי אנרגיה וחיים והם המאפשרים לשיער את צמיחתו.

לפיכך, הפעולות הנעשות לחיזוק השורשים וזקיקי-השיער במוצרים של הייר קליניק הן הפעולות אשר יאפשרו לך לבסוף לקבל שיער בריא, חזק ומלא.

בעקבות הטיפול הייחודי המותאם לנשירת השיער התאים חוזרים להיות שוקקי אנרגיה וחיים והם המאפשרים לשיער את צמיחתו.

חשוב להדגיש – ככל שמאתרים את נשירת השיער מוקדם יותר ומטפלים בה באופן הנאות, כך גובר הסיכוי לשיפור הצמיחה המחודשת של השיער.

סדרת מוצרים לטיפול בנשירת שיער

הייר קליניק פיתחה מגוון רחב של מוצרים ייעודיים לטיפול בנשירת שיער ואנו נציין כאן אחדים מהם: שמפו טיפולי, מרכך טיפולי, קרמים טיפוליים, סרום ותמיסות ייחודיות, תוספי תזונה ועוד

שמפו טיפולי

שמפו המיועד לניקוי בריא ובטוח של הקרקפת והשיער. לדוגמא, שמפו סנסבו קליניק, שמפו טיפולי, עדין במיוחד, לשיער יבש, צבוע וחסר חיוניות. השמפו הייחודי מיועד לניקוי והרגעה של עור הקרקפת והשיער, מרכיבים מיוחדים של השמפו מאזנים את עור הקרקפת והשיער, מונעים את שבירת השיער, ומוסיפים לקרקפת ולשיער לחות ורכות.

מרכך טיפולי

מרכך בלאם קליניק הוא מרכך טיפולי עדין, השומר על הלחות ועל נפח השיער, מספק לשיער הגנה ורכות ומעניק לשיער ברק.

קרמים טיפוליים

קרמים הנועדים להרגעת העור, לטפל בדלקות וברגישויות ולהעניק לקרקפת ולשיער מראה בריא ורענן. קרם אקטיב קליניק הוא קרם טיפולי הממריץ את הפעילות בשורשי השיער. קרם זה מועזר במרכיבים מעודדי צמיחה. קרם אקטיב קליניק מיועד לתיקון, שיקום וייצור רקמת עור הקרקפת ותאי זקיקי השיער.

קרם הידרה קליניק הוא קרם טיפולי המעניק לחות לעור הקרקפת ותורם להזנת עור הקרקפת. הקרם מועשר ברכיבים מועדדי צמיחה. הקרם מכיל ויטמינים לשיקום העור, מגן מפני רדיקלים חופשיים ומחזיר לשיער ולקרקפת את הלחות החסרה להם.

סרום ותמיסות ייחודיות

סרומים ותמיסות ייחודיות אשר פותחו כדי לסייע לצמיחת העור, מניעת נשירות ושיפור כללי של מצב השיער. תמיסת ליפוויטל היא סרום טיפולי עשיר בפפטידים מעודדי צמיחה. סרום ייחודי זה מתאפיין בפעילות חזקה במיוחד המכוונת לעודד צמיחה ולעכב נשירה של השיער.

תוספי תזונה לטיפול בבעיות שיער וקרקפת

תוספי תזונה המכילים וטמינים, מינרלים חומצות אשר נועדו לסייע לטיפול בבעיות שיער וקרקפת.

תוסף איי ג׳י איי קליניק מיועד לטיפול בנשירת שיער על רקע רגישות גנטית, ומכוון לטפל בהפרעות עור הקרקפת. התוסף מכיל שילוב של מינרלי צמיחה ותמציות צמחיות החיונים לבריאות השיער.

ויטה הייר פלוס די הוא תוסף תזונה המכוון לחיזוק שורשי השיער ועידוד צמיחה. התוסף מכיל שילוב של חומצות אמינו, ויטמינים, מינרלי צמיחה ותמציות צמחיות החיוניים לבריאות השערה.

בי הייר הוא תוסף תזונה המיועד לשיפור האנרגיה התאית וזרימת הדם, ולייעול הטיפול בבעיות השיער והקרקפת. התוסף מכיל שילוב של ויטמיני B  וויטמין C, מינרלי צמיחה ותמציות צמחיות החיוניים לבריאות השיער.

ל.ט. הייר הוא תוסף המיועד לטיפול במצבי דלקת ולמניעת הרס הדרגתי של זקיקי השיער. התוסף מכיל שילוב של החומצה האמינית טירוזין בפורמולה ייחודית ותמציות צמחיות החיוניים לבריאות השיער ומשפרות צמיחה ויציבות תאי השורש.

המגוון הרחב של התכשירים הטיפוליים של הייר קליניק מאפשרים להתמודד עם התופעות של שיער חלש, שיער מדלדל או אובדן שיער. הסדרה הטיפולית מאפשרת לטפח את עור הקרקפת ואת זקיקי השיער בעזרת תכשירים ייחודיים של הייר קליניק, המותאמים לטיפול בבעיה של נשירת שיער. סדרת תכשירים ייחודיים זו מיועדת בדיוק לטפל ולאזן את התהליכים של אובדן שיער.

הייר קליניק מייצרת תכשירי-שיער ייעודיים מחומרים טבעיים, הכוללים ויטמינים ומינרלים, צמחי-מרפא ופרוביוטיקה, אליהם מצטרפים תוספי-תזונה, התורמים לבריאות השיער והקרקפת. תכשירים לנשירת-שיער ייחודיים אלה של הייר קליניק תורמים לשיער שלנו להיות בריא יותר ולא פחות חשוב – יש לכך השלכות והשפעה על התחושה הכללית שלנו, וכך התכשירים מספקים תוצאות מספקות.

לפתיחת צ'אט עם נציג
שיחה עם נציג
נציג הייר קליניק
היי, ברוכים הבאים להייר קליניק - המומחים לבריאות השיער. כיצד נוכל לעזור?
דילוג לתוכן
0