הסיפור שלנו

karin and andre

מומחים לבריאות השיער כבר 27 שנה

מאז היווסדה, בשנת 1996, ליוותה Hair Clinic אלפי נשים וסייעה להן לטפל בהצלחה במגוון תופעות של נשירת שיער, שיער דליל, בריאות הקרקפת וטיפוחה – במטרה אחת:
לגרום ללקוחותינו להראות טוב ולהרגיש מצויין עם השיער שלהן.

אנו מאמינים שלכל אחת מגיע שיער בריא ויפה. לשם כך ייצרנו את חוויית Hair Clinic ממנה תוכלו ליהנות הן במרכזי הטיפול של החברה והן בחנות אתר האינטרנט שלנו.

הטיפולים ב-Hair Clinic נעשים באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם וצוות החברה מונה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, כולם עוברים השתלמויות מקצועיות ופועלים באופן שוטף ביחד למען מטרה אחת: להשיב לשערך את בריאותו וללוותך במקצועיות ובאפקטיביות הגבוהות ביותר תוך הנאה ושביעות רצון מהדרך.

הטיפולים היחודיים מתקיימים במרכזי הטיפול של החברה ומלווים את הלקוחות החל משלב האבחון הטריקולוגי האישי, התאמת הטיפול המקצועי הספציפי לכל מטופלת, התאמת התכשירים והתוספים הנדרשים להצלחתו של הטיפול ועד למספרת השיער המאפשרת לכל מטופלת את המראה האופטימלי עבורה תוך שמירה על בריאות השיער. שילוב מנצח של בריאות שיערך והנאה מהדרך.

השיער שלך בידיים הכי טובות

את המותג, החברה והסטנדרטים הגבוהים מובילים במקצועיות אנדרי בניטה וקארין אלבכרי.

אנדריי הינו המייסד, הבעלים והמנכ"ל וקארין הינה הטריקולוגית הראשית, הבעלים וחברת דירקטוריון בארגון ה-IAT (ארגון הטריקולוגיה העולמי).

החברה מונה 40 עובדות מקצועיות הפרוסות בארבעת סניפי המותג ומעניקים ללקוחותינו את המענה המקצועי האיכותי ואת ההתאמה של הטיפול והמוצרים הספציפיים הנדרשת לכל לקוחה ולקוחה.

תשומת הלב הרבה בשילוב הניסיון הרב, המקצועיות ומוצרי האיכות של Hair Clinic מייצרים תוצאות בלתי רגילות ושביעות רצון גבוהה בקרב לקוחותינו. מוזמנות לקרוא על חלק קטן מסיפורי ההצלחה שלנו.

לפתיחת צ'אט עם נציג
שיחה עם נציג
נציג הייר קליניק
היי, ברוכים הבאים להייר קליניק - המומחים לבריאות השיער. כיצד נוכל לעזור?
דילוג לתוכן
0