עגלת הקניות

OUR STORY

חברת Hair Clinic – הייר קליניק

מובילה את עולם השיקום, הטיפול המקצועי וטיפוח השיער בישראל כבר מעל ל-26 שנים.

מאז היווסדה, בשנת 1996, ליוותה Hair Clinic אלפי נשים וסייעה להן לטפל בהצלחה במגוון תופעות של נשירת שיער, שיער דליל, בריאות הקרקפת וטיפוחה – במטרה אחת:
לגרום ללקוחותינו להראות טוב ולהרגיש מצויין עם השיער שלהן.

אנחנו מאמינים שלכל אחת מגיע ליהנות מ-Good Hair Day בכל יום. לשם כך ייצרנו את חוויית Hair Clinic ממנה תוכלו ליהנות הן במרכזי הטיפול של החברה והן בחנות אתר האינטרנט שלנו.

הטיפולים ב-Hair Clinic נעשים באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם וצוות החברה מונה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, כולם עוברים השתלמויות מקצועיות ופועלים באופן שוטף ביחד למען מטרה אחת: להשיב לשערך בהצלחה את בריאותו וללוות אותך במקצועיות ובאפקטיביות הגבוהות ביותר תוך הנאה ושביעות רצון מהדרך.

הטיפולים היחודיים מתקיימים במרכזי הטיפול של החברה ומלווים את הלקוחות החל משלב האבחון הטריקולוגי האישי, התאמת הטיפול המקצועי הספציפי לכל מטופלת, התאמת התכשירים והתוספים הנדרשים להצלחתו של הטיפול ועד למספרת השיער המאפשרת לכל מטופלת את המראה האופטימלי עבורה תוך שמירה על בריאות השיער. שילוב מנצח של בריאות שיערך והנאה מהדרך.

התכשירים המקצועיים

איכות התכשירים הייחודיים והמוקפדים והתוצאות המרשימות מדברות בעד עצמן. אנשי מקצוע ברחבי העולם מזמינים אותם ומשתמשים בהם באופן מקצועי וקבוע עבור לקוחותיהם לטיפול במגוון בעיות שיער וקרקפת כמו גם לטיפוח השיער והקרקפת ושמירה על בריאותו וחיוניותו.

כל התכשירים הייעודיים המפותחים על ידנו עברו מחקרים קליניים ויעילותם נבדקה ואושרה ע"י משרד הבריאות הישראלי.

המותג מעניק שירות בפריסה ארצית באמצעות 4 סניפי Hair Clinic: צפון, מרכז, דרום וירושלים.

מעוניינת לקבל פרטים נוספים בדבר האבחון הטריקולוגי והטיפול? הקליקי כאן

Hair Clinic – השיער שלך בידיים הכי טובות

את המותג, החברה והסטנדרטים הגבוהים מובילים במקצועיות אנדרי בניטה וקארין אלבכרי.

אנדריי הינו המייסד, הבעלים והמנכ"ל וקארין הינה הטריקולוגית הראשית, הבעלים וחברת דירקטוריון בארגון ה-IAT (ארגון הטריקולוגיה העולמי).

החברה מונה 40 עובדות מקצועיות הפרוסות בארבעת סניפי המותג ומעניקים ללקוחותינו את המענה המקצועי האיכותי ואת ההתאמה של הטיפול והמוצרים הספציפיים הנדרשת לכל לקוחה ולקוחה.

תשומת הלב הרבה בשילוב הניסיון הרב, המקצועיות ומוצרי האיכות של Hair Clinic מייצרים תוצאות בלתי רגילות ושביעות רצון גבוהה בקרב לקוחותינו. מוזמנות לקרוא על חלק קטן מסיפורי ההצלחה שלנו.

אנדרי בניטה
בעלים ומנכ"ל Hair Clinic

קארין אלבכרי
בעלים וטריקולוגית ראשית
חברת דירקטוריון IAT

ייעוץ שיווקי ועיצוב: Integral | בניה - שמרת דיגיטל - מומחה מחשוב ואינטרנט

דילוג לתוכן