עגלת הקניות

סיפורי הצלחה

אנחנו לא חייבות להשלים עם נשירת שיער, שיער דליל או בעיות בקרקפת. הבחירה היא לגמרי שלנו.
עם ניסיון של למעלה מ-25 שנים, אלפי מטופלות שהשבנו להן את בריאות שיערן ואת שמחת החיים והביטחון העצמי – נשמח לסייע גם לך.
הנה חלק קטן מעדויות ומסיפורי ההצלחה של טיפולי Hair Clinic:

לפני

אחרי

טיפול בנשירת שיער הייר קליניק
טיפול בנשירת שיער הייר קליניק

לפני

אחרי

טיפול בנשירת שיער הייר קליניק
טיפול בנשירת שיער הייר קליניק

תוצאות טיפולי PRP

לפני

אחרי

לפני

אחרי

כוכבים

צוות מקצועי ואדיב! אני מתמידה פה כבר שנים עם הטיפולים והחומרים ששומרים לי על שיער חזק ובריא, ועוזרים לי במצבים של קרקפת שיוצאת מאיזון, מגרדת או כואבת. הנשירה כבר מזמן הפסיקה והשיער הרבה יותר חי ואפילו מסתדר יותר טוב. והדובדבן- כיף להגיע להתפנק תחת ידיים מיומנות ומסורות. תודה הייר קליניק!

כוכבים

לאחר חיפוש של שנים אחר פתרון א-מ-י-ת-י שבאמת יכול לעזור לשיער שלי ,הגעתי להייר קליניק וגיליתי צוות מקצועי ומסור . הגעתי עם נשירה מטורפת, גרד בקרקפת והתדלדלות בשיער ממש עד רמה שרואים כבר את הקרקפת שלי מקדימה. לא הייתי יוצאת עם שיער פזור והרגשתי ממש בושה שבגיל כל כך צעיר אני כבר מאבדת את השיער. כרגע אני בטיפול 5 עם מטפלת מקסימה ומאוד מקצועית שנותנת לי תקווה ,כל טיפול איתה הוא ממש תענוג. אין לי כבר נשירה ,השיער נראה מלא יותר ובריא יותר והגרד נעלם. הקרקפת שלי מאוזנת ולא חשבתי שאני אוכל להגיע למצב כזה לאחר כל כך הרבה שנים של חיפוש אחר פתרון. אני בהחלט שמחה שהגעתי אליכם ורוצה להודות לכם על הכל. נתתם לי תקווה, בטחון והרגשה טובה.

כוכבים

הגעתי להייר קליניק עם נשירה מוגברת ודלילות , ממש ראיתי כבר קרחות על הראש והבטחון העצמי שלי ירד לגמריי. התחלתי טיפול בקליניקה המזמינה מאוד ברמת החייל עם מטפלת מקסימה, בנוסף טיפלתי בבית בעזרת התכשירים של הייר קליניק , לאחר 3 חודשים( בלבד !!) של טיפול כבר התחלתי לראות תוצאות - הנשירה פסקה, השיער התמלא והשיער התחיל להיות צפוף יותר ראיתי כבר צמיחה חדשה . מה שגם החזיר לי את הביטחון העצמי שלי!
תודה הייר קליניק שהחזרתם לי את הכתר שלי לראש!

ייעוץ שיווקי ועיצוב: Integral | בניה - שמרת דיגיטל - מומחה מחשוב ואינטרנט

דילוג לתוכן