נשירת שיער אצל גברים

נשירת שיער אצל גברים

זוכר איך בעבר טיפחת רעמת שיער נהדרת? שמחת למרוח ג'ל ולהרים את הקוצים אחד על יד השני, למשוך את השיער לאחור באמצעות המברשת שכמעט ולא הצליחה להכיל את כל השיערות שלך בבת אחת ולהנות ממגוון תסרוקות שיכלת לעשות לכל מיני אירועים שונים. אולם היום המצב כבר שונה לגמרי, ואתה מוצא את עצמך מתוסכל בעקבות נשירת שיער אצל גברים שחשבת כל השנים שתפסח עליך, אבל הנה – היא הגיעה גם אליך. אז איך מתמודדים איתה? אל דאגה – אנחנו כאן בשביל להסביר לך את כל מה שאתה צריך לדעת בנושא.

נשירת שיער אצל גברים - למה זה קורה

הגוף שלנו עובר תהליך טבעי של התבגרות והזדקנות עם השנים. ככל שאנחנו מבוגרים יותר, ככה רמות ההורמונים בגוף שלנו הולכות ופוחתות, ולפעמים אפילו נעלמות לחלוטין. הירידה בהורמונים מביאה למגוון תסמינים ברורים שמתרחשים כמעט אצל כל אישה או גבר – עייפות, דיכאון, חוסר חשק לקיום יחסי מין, עלייה במשקל, חוסר תיאבון וכמובן נשירת שיער.

היות ונשירת שיער היא אחד מהסממנים הבולטים ביותר כלפי חוץ, היות והיא בעצם מותירה אותנו ללא השיער היפה שלנו שאהבנו וטיפחנו לאורך כל השנים, אנשים רבים, נשים וגברים כאחד, מחפשים את הפתרון שיחזיר להם את המראה הזוהר והיפה.

איך להתמודד עם נשירת שיער אצל גברים?

ברגע שהם מזהים נשירת שיער, חלק מהגברים מרימים ידיים ומחליטים לקחת החלטה עצמאית ולגלח את השיער לחלוטין. זאת הסיבה שבגללה הרבה מהאנשים המבוגרים מסתובבים עם קרחת, פשוט כי אין להם סבלנות להתמודד עם נשירת שיער או שהם ניסו והרימו מכך ידיים. אבל היום, שנת 2020, כשהטכנולוגיה מפותחת כל כך – אין שום סיבה לוותר על השיער שלכם.

קיימים היום אלפי תכשירים שונים שמגיעים בצורת טבליות, משחות, קרמים ועוד שבאים במטרה אחת – לגרום לנשירת שיער אצל גברים להפסיק, ובמקומה לפתח יכולת צמיחת שערה מחודשת. איך זה קורה? פשוט מאוד. שילוב בין פעולות של טיפוח חיצוני יביאו לתוצאות מעולות.
מגוון התכשירים הגדול מעניקים חומרים טובים ששורש השערה זקוק להם על מנת לצמוח בצורה תקינה ושופעת. בהתאם לירידה בכמות ההורמונים, מתבצעת גם ירידה באיכות שורש השערה, שמוצא את עצמו מפסיק להצמיח שערות בצורה תקינה. החומרים מסייעים לשערה להתגבש מחדש ולצמוח. בנוסף, תוכלו לשמור על הגוף שלכם רענן וצעיר על ידי תזונה נכונה וביצוע פעילות גופנית, שביחד עם הטיפול של התכשירים היעודיים יכול להביא לתוצאות טובות אפילו יותר.

לפתיחת צ'אט עם נציג
שיחה עם נציג
נציג הייר קליניק
היי, ברוכים הבאים להייר קליניק - המומחים לבריאות השיער. כיצד נוכל לעזור?
דילוג לתוכן
0