10 טיפים מעולים לשיער בריא ושופע

תמונת אבחון

מאת: קארין אלבכרי, טריקולוגית ראשית, הייר קליניק

החלום של כל אישה הוא שיער בריא, שופע ומטופח. איך עושים את זה? הנה עשרה טיפים יעילים במיוחד ממומחית השיער הראשית של הייר קליניק.

כולן רוצות שיער בריא ושופע. השיער הוא המסגרת לפנים, הכתר של האישה, וכמובן שהוא משפיע על התדמית והמראה ועל ההרגשה שלנו כשאנחנו יוצאות מהבית. נשים משקיעות הרבה זמן וכסף בטיפוח השיער ובטיפול בנשירת שיער ומוטרדות יותר משיער הנראה רע. אולם, לא תמיד זה קורה, לפעמים השיער נראה “עייף” ולא בריא. לא סתם אישה מאושרת כאשר יש לה מה שנקרא “יום שיער טוב” (באנגלית זה נשמע יותר טוב A good hair day), היא מרגישה רעננה, יפה ומוכנה להתמודד עם הכל. אז איך שומרים על מראה שיער בריא ושופע כל הזמן? הנה 10 טיפים שכל אחת יכולה ליישם לבד.

1. ישנה חשיבות מרבית לניקיון עור הקרקפת, לא לפחד מהחפיפה (זה לא גורם לנשירת שיער).

2. בחפיפה יש להימנע משפשוף מסיבי של השיער המוביל לפגיעה בשלמות השערה ולשבירתה.

3. עדיף לחפוף במים פושרים ולהשתמש במסכה מותאמת לשיער להחדרה של לחות והזנה.

4. לאחר החפיפה יש להימנע מסחיטת השיער ומסירוק אגרסיבי מדי. מומלץ לייבש את השיער בטפיחות קלות עם מגבת ולהתיר בעדינות כדי למנוע שבירה של השיער.

5. את השיער מומלץ לסרק בעודו יבש, כלומר לפני החפיפה. סירוק שיער רטוב ומלא קשרים יוביל ליצירת קשרים נוספים וכמו כן עלול לגרום לשבירת ונשירת השיער.

6. לא מומלץ למתוח את השיער הדוק מדי, ולא כדאי לישון עם שיער אסוף בחוזקה.

7. התעמלות לקרקפת ע”י עיסוי יום יומי למשך מס’ דקות מומלצת לשיפור זרימת הדם, שיפור ההזנה לשורשי השיער, מניעת נשירה ועידוד צמיחה חדשה של שערות.

8. את תנועות העיסוי חשוב לבצע לאורך כל הקרקפת: מהעורף אל הקודקוד
ומהאוזניים ואל מרכז הראש.

9. חשוב להשתמש אך ורק בצבעים לשיער שאינם פוגעים בבריאות השיער או בעור הקרקפת.

10. מומלץ להשתמש בצבעים לשיער ללא אמוניה, למניעת ייבוש השערה ושבירתה וכן מומלץ לא לצבוע לבד את השיער בבית.

או מלאי את הטופס ונציגה מטעמנו תקבע עבורך תור לאבחון מדעי, מקצועי, מדוייק ואמין

גם את יכולה להשיג מראה שיער בריא ומטופח במחלקת הטיפוח של הייר קליניק

סובלת מבעיות בעור הקרקפת וממראה שיער לא בריא ומחמיא? יש כיום פתרונות מקצועיים אשר מבוססים על מדע ושיטות מוכחות. הייר קליניק היא החברה המובילה בישראל בתחום בריאות וטיפוח השיער. בחברה מועסקות טריקולוגיות (מומחיות לבריאות השיער) מנוסות ומומחיות לטיפוח אשר יכולות לסייע לך לקבל בדיקה מקצועית וקבלת הנחיות מדויקות לטיפול, למניעת נזק מצטבר ודילול השיער.
גם לך יכול להיות “יום שיער טוב” כל יום, מעוניינת? אנחנו כאן עבורך.

"מספרת הבריאות" - מספרה מיוחדת לטיפוח ובריאות השיער. את מוזמנת להתפנק.

להייר קליניק מחלקה מיוחדת לטיפוח השיער ושמירה על בריאותו באמצעות ידע בינלאומי עשיר וסידרת תכשירים פרי פיתוח עצמי אשר יכולים לסייע לך להשיג את מראה השיער הבריא והמטופח שאת מבקשת להשיג.

Strong Root Therapy Serum

סרום מועשר במרכיבים מעודדי צמיחה. מיועד לשיער דליל ומניעת נשירה. מומלץ לפרופיל שומני. מכיל קומפלקס פיטו טכנולוגי: נבט אפונה, תמצית בזיליקום, תאי גזע תפוח וקפאין.

Deep Hydration Mask

מסכה לשיקום שיער פגום יבש ושביר. מיועדת לעיסוי גם על עור הקרקפת ומתאימה לפרופיל יבש, ושיער פגום ושביר. מכילה גם קפאין.

HYDRA CLINIC

קרם טיפולי למתן לחות והזנה לעור הקרקפת המעושר במרכיבים מעודדי צמיחה. קרם זה מכיל ויטמינים לשיקום העור ,מגן מפני רדיקלים חופשיים ומחזיר לשיער ולקרקפת את הלחות שחסרה לו.

ZEMA CLINIC

קרם לחות לעיצוב שיער. הקרם מיועד לספק לחות אופטימלית לשיער ומעניק ברק על ידי שילוב ייחודי של חומרי גלם חדישים.

בנוסף, מפעילה הייר קליניק מספרה ייחודית אשר מטרתה לא רק לעצב את השיער ולטפל בצד האסתטי שלו אלא גם בבריאות ובטיפוח שלו לאורך זמן. את מוזמנת לקבוע תור ולהכיר גישה חדשה לגמרי לתחום טיפוח השיער, זה מגיע לך.

רוצה לשמוע כיצד גם את יכולה להשיג מראה שיער בריא ומטופח? צרי איתנו קשר

דילוג לתוכן