באנר תכשירים

מבחר של תכשירים טיפוליים מתקדמים בלעדיים

Hair Clinic מחזיקה בסדרות תכשירים טיפוליות בלעדיות בעידן חדש ומתקדם עם מרכיבים פורצי דרך בתעשייה העולמית. הסדרות מכילות מרכיבים פעילים ותמציות צמחים, שהוכחה פעילותם ויעילותם כמעכבי נשירת שיער אצל נשים, מעודדי צמיחה ושיקום השיער. הקומפלקס הצמחי מורכב מארבע תמציות צמחיות שונות:

האנג'ליקה הסינית

האנג'ליקה הסינית הינה צמח מרפא המקובל בשל פעילותו המאזנת והמזינה של המערכת ההורמונלית הנשית. בנוסף הוכחה יעילותו לנשירת שיער ולהצמחת שיער חדש.

צמח הארכובית הסינית משמש כנגד תסמיני תשישות והזדקנות, וטיפול בנשירת שיער והתקרחות

הדקל הננסי

הדקל הננסי הנפוץ בארה"ב הוכח כאפקטיבי במנגנון מניעת איבוד השיער וכאנטי דלקתי.

הריבס הסיני

הריבס הסיני משמש לטיפול במגוון של בעיות: בעל השפעה אנטי דלקתית, אנטי בקטריאלי, אנטי אלרגי, נוגד חימצון, מווסת הפרשות חלב ומזרז החלמת פצעים.

התכשירים החדשניים באישור ה- FDA מועשרים בוויטמינים ומינרלים: ביוטין, ניציאמיד, ויטמין 5B , ויטמין E ומגנזיום. חומרים אלו מזינים את שורשי השיער, מסייעים לשמירה על שיער בריא ומעודדים פעילות תקינה של הקרקפת.

התכשירים ניתנים במרשם בהתאמה אישית בזמן האבחון ע”י טריקולוג מוסמך.

התכשירים ללא SLS , ללא פארבנים, ברישיון משרד הבריאות ובעלי תוקף מחקרים קליניים.

Hair thickening Shampoo

שמפו לניקוי הקרקפת והשיער. מיועד לכל סוגי השיער, ללא בעיות קרקפת.

Scalp Balancing Balm

תחליב לחות לאיזון הקרקפת ללא שטיפה, מתאים לפרופיל שומני או יבש

Clean Scalp Shampoo

שמפו לקרקפת נקיה, מרגיע ומסיר קשקשים. מיועד לקרקפת מגורה וקשקשים, לפרופיל יבש או שומני. מומלץ לסובלים מפסוריאזיס וסבוראה

Hydration Conditioner

מרכך מזין עשיר בלחות. מיועד לעיסוי על עור הקרקפת ומתאים לפרופיל רגיל עד שומני.

ZEMEA CLINIC

קרם לחות לעיצוב שיער. הקרם מיועד לספק לחות אופטימלית לשיער ומעניק ברק על ידי שילוב ייחודי של חומרי גלם חדישים.

SENSEBO CLINIC

שמפו טיפולי לכל סוגי השיער. השמפו מיועד לניקוי יסודי של עור הקרקפת והשיער תוך שמירה על בריאות השיער.

BAUME CLINIC

מרכך טיפולי עדין לשמירה על לחות ונפח השיער. מכיל נגזרת שמן הדקל ושמן קוקוס לברק ,רכות והגנה. של עור הקרקפת והשיער תוך שמירה על בריאות השיער.

Deep Hydration Mask

מסכה לשיקום שיער פגום יבש ושביר. מיועדת לעיסוי גם על עור הקרקפת ומתאימה לפרופיל יבש, ושיער פגום ושביר. מכילה גם קפאין.

HYGIENE CLINIC

קרם בעל פורמולה טיפולית ייחודית להרגעת עור הקרקפת EXTRA FORTE. הקרם משמש לפילינג יסודי של עור הקרקפת ולמצבים של עור קרקפת דלקתי, רגיש, אדמומי ומגרד.

HYDRA CLINIC

קרם טיפולי למתן לחות והזנה לעור הקרקפת המעושר במרכיבים מעודדי צמיחה. קרם זה מכיל ויטמינים לשיקום העור ,מגן מפני רדיקלים חופשיים ומחזיר לשיער ולקרקפת את הלחות שחסרה לו.

ACTIVE CLINIC

קרם טיפולי להמרצת פעילות בשורשי השיער המועשר במרכיבים מעודדי צמיחה. הקרם מיועד לתיקון, שיקום וייצור של רקמת עור הקרקפת ותאי זקיקי השיער.

LIPOVITAL

תמיסה טיפולית בטכנולוגיית ספיגה חדשנית לתוצאה יעילה ומשודרגת.מכילה מערכת הולכה רבת עוצמה חדשנית הכוללת חומרים פעילים המגיעים ישירות לזקיקי השיער על בסיס ליפוזומים. 

B HAIR

מיועד לשיפור האנרגיה התאית וזרימת הדם ולייעול הטיפול בבעיות השיער והקרקפת. התוסף מכיל שילוב של ויטמיני B ו –C , מינרלי צמיחה ותמציות צמחיות, החיוניים לבריאות השיער.

VITA HAIR + D

מיועד לחיזוק שורשי השיער ועידוד צמיחה. התוסף מכיל שילוב של חומצות אמינו, ויטמינים, מינרלי צמיחה ותמציות צמחיות החיוניים לבריאות השערה.

AGA

תוסף ה- AGA CLINIC מיועד לטיפול בנשירת שיער על רקע רגישות גנטית, ובהפרעות עור הקרקפת. התוסף מכיל שילוב של מינרלי צמיחה ותמציות צמחיות החיוניים לבריאות השיער.

L.T HAIR

תוסף המיועד לטיפול במצבי דלקת ולמניעת הרס הדרגתי של זקיקי השיער. מכיל שילוב של החומצה האמינית טירוזין בפורמולה ייחודית ותמציות צמחיות החיוניים לבריאות השיער.

דילוג לתוכן