"מהפכה בחיי: איך השיער שינה לי את המראה והביטחון"

המסע שלי לשיער בריא ויפה למרות הגנטיקה ורופא עור שאמר לי שאני מתקרחת עד גיל 30.

לקוחת הייר קליניק מספרת

אז איך הכל התחיל

כל אחד מאיתנו חווה שינויים חשובים בחייו מעת לעת. יש לנו רגעים שמביאים לנו שמחה והצלחה, ויש לנו רגעים שמאתגרים אותנו ומביאים איתם שינויים בלתי צפויים. אחד מן השינויים הגדולים ביותר שחוויתי בחיי היה בסוף שנות ה-20 . הסיפור שלי הוא סיפור של שינוי, התמודדות וחיפוש אחר תשובה ופתרון שהובילו לבטחון שהתפשט בחיי כתוצאה מטיפוח ושמירה על השיער שלי.

בסוף שנות ה-20 התחלתי לשים לב שהשיער שלי פשוט השתנה , הפך להיות יבש יותר, דליל, שומני, נשירה שלא נעצרת, לא הבנתי מה קורה, התביישתי ללכת עם שיער פזור, השיער לא הסתדר בשום צורה, לא ארך והמצב רק החמיר.

הלכתי לכל רופא אפשרי, רופאי עור, משפחה, רופאים שמטפלים בדם והתשובה היחידה שקיבלתי, שזה ככל הנראה תורשתי ואני הולכת להתקרח, קיבלתי מינוקסי, כמו הגברים! לא הסכמתי לקבל את התשובה הזאת והמשכתי לחפש פתרון, לא רציתי לקבל את התשובה הזאת, זה לא הגיוני.

המשכתי לחפש פתרון, יצאתי למסע לטובת איכות החיים שלי, לא רציתי לקחת כדורים וממש לא רציתי לאבד את השיער.

הפתרון המיוחל

במהלך החיפושים שלי הגעתי להייר קליניק זה היה לפני 20 שנה, זאת הייתה הפעם הראשונה שהתייחסו לשורש השיער שלי ועשו אבחון טריקולוגי מקיף. בהתאם לתוצאות האבחון קבעו לי תוכנית טיפולים מותאמת אישית למצב השיער שלי.

הייתי בהלם! לא חשבתי שזה יהיה ככה, תוך שבועיים השיער כבר לא היה שומני ולא גרד לי, לאחר שלושה חודשים התחלתי להרגיש עיבוי של השיער והוא ממש התחיל להתמלא, הייתה צמיחה חדשה. מאז ועד היום אני לא מוותרת ושומרת על השיער שלי, אני מגיעה להייר קליניק פעם בחודש לטיפול שיער וקרקפת זהו חלק בלתי נפרד משגרת טיפוח השיער שלי.

שורה תחתונה

הטיפול החודשי בהייר קליניק שומר לי על קרקפת מאוזנת וצמיחה של השיער, אני לא מוותרת על הטיפול והיום בגיל 50 לא רק שלא התקרחתי, יש לי שיער מושלם ובריא.

רוצה אבחון שיער וקרקפת? זה פשוט!

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

דילוג לתוכן
0