לקוחות ממליצים

אלינה

“כשהגעתי לפה מאוד חששתי ופחדתי שזה לא יעבוד ולא משנה מה אני אעשה זה לא יעזור. אבל עם הזמן ראיתי שמהתקרחות ונשירה מטורפת ראיתי צמיחה של שיער חדש, שבילים שמתמלאים ,מפרצים מתמלאים. הייתי בשוק שבאמת זה מצליח ולא נושר לי ואין לי קרחות. אני כבר שנה וחצי מטופלת פה ואני מקפידה מאוד על כל הטיפולים והכדורים והשיער שלי חזר למצב קדמותו. לכן כל מי שקוראת וחוששת אין ממה באמת שאם את מקפידה ועושה כל מה שאומרים לך השיער יצמח מניסיון! תודה ענקית לכל הצוות”

יניב

“הגעתי להייר קליניק לפני 10 שנים, הייתי חייל וכבר אז שמתי לב לנשירה מוגברת והחלטתי לתת צ’אנס לטיפול שמבטיח לעזור. ששמעתי שצריך להקפיד בבית על תזונה ותחזוקה של מסאז לראש והקפדה על החומרים ,ככה האמנתי במקום יותר.” “אין לי ספק גם אחרי עשור שעשיתי את ההחלטה הנכונה לבוא לכאן.”

אנדריס

“לצוות הייר קליניק, אני שמחה שהגעתי להחלטה להיות מטופלת אצלכם, אחרי שנים שניסיתי לבד ובכל מיני דרכים ששמעתי עליהם בלטפל בשיער שלי. מצאתי פה התעניינות והתחשבות ,מקצועיות ומסירות בעבודה “… “ממליצה ובכנות לכל מעוניין ומעוניינת לשמור על השיער להיכנס ולנסות בטוחה שלא תתחרטו”

נגה

“מעבדות הייר קליניק-סוג של קסם אם אתם קוראים את ספר ההמלצות סימן שהגעתם ואתם מתלבטים אם להצטרף לטיפול בהייר קליניק. לפני 8 חודשים הגעתי עם נשירה שלא מפסיקה והתחלה של קרחות. אישה צעירה בת 24 שנבהלת ממצב השיער המדרדר, מודה שלא לגמרי האמנתי לכל ההמלצות וסיפורי ההצלחה אבל הייתי נואשת לעשות משהו לפני שאני אאבד את השיער שלי. כבר לאחר 3 חודשים התחלתי לראות תוצאות והיום לאחר 8 חודשים צומח לי שיער חיוני, בריא ויפה. לא האמנתי שאוכל לראות את התוצאות המדהימות האלה בזמן כה קצר. תודה ענקית לצוות הייר קליניק”

דילוג לתוכן