לקוחות ממליצים

אורית

“הגעתי לכאן סקפטית מאוד, היו לי הרבה קרחות בשיער התחלתי את הטיפול ואכן אני רואה תוצאות. השיער התמלא יותר והקרחות החלו להעלם והשיער ממשיך להתמלא מודה לכם על הטיפול היכפתי ועל הסיוע”

מורן

“הגעתי לפני שלוש שנים סקפטית לחלוטין עם נשירה וסבוראה והמון חרדה. אחרי הטיפולים הראשונים כבר הייתה הטבה בסבוראה, תחושת ניקיון בקרקפת ובמראה השיער. ותוך זמן קצר הנשירה פסקה ומאז טאצ’ ווד!! ממליצה בפה לא”

ראומה

“לפני 3 שנים ראיתי פרסומת בפייסבוק והגעתי לפה לייעוץ. לאחר צילום של הקרקפת הבנתי כמה המצב שלי לא טוב ונרשמתי לסדרת טיפולים אשר עשתה ניקיון לקרקפת ושיפרה את המצב שבו היא הייתה. ומאז אני נמצאת כאן וממשיכה בטיפולים לשימור השיער ולעידוד הצמיחה של שיערה חדשה. אני יכולה לומר שרק עם התמדה (בטיפולים בבית) יש תוצאות. אני רואה תמונות של לפני ועד היום ורואה את השינוי בקרקפת”.. ממליצה בחום ובהמון אהבה מי שאכפת לה מעצמה שתתחיל כבר”

פסקל

“מבקשת להודות על הטיפול המוצלח! בזכותכם התחלתי לטפל בנשירה חמורה, תודה על הסיוע המקצועי והחם! השירות מדהים ותמיד עם חיוך והתחשבות.”

רפאל

“לכל צוות הייר קליניק! הגעתי לפה לפני שנה וחצי כמעט, בלי הרבה רקע לקראת מה אני נכנס, מהרגע הראשון הסבירו לי על התהליך ואבחנו שיש לי סבוריאה. ישר מתחילת הטיפולים כבר התחלתי לראות שיפור במצבי וההרגשה לגבי השיער השתפרה. לכל מי שיקרא את זה אני אומר שצריך להאמין בתהליך ולפעול לפי ההנחיות “

דילוג לתוכן