בעיות שיער וקרקפת

כאשר הקרקפת שלך לא מאוזנת, זה ניכר לעין.
החיים היומיומיים, יחד עם תקופות של לחות או יובש, יכולים להזיק לעור הקרקפת. תזונה לקויה, שתיית מיים בצורה לא מסודרת, שימוש במוצרים לא מתאימים, גנטיקה, מתח, טראומה, יוצרים חוסר איזון המשפיע על עור הקרקפת ויוצר מגוון בעיות:

• סבוריאה דרמטיטיס – דלקת בעור היכולה ליצור אתגרים רבים ולהשפיע על חיי היומיום, סימניה מתבטאים בדרך כלל באדמומיות, קשקשים והתפרצויות בעור והיא נובעת כתוצאה משומניות יתר בעור הקרקפת.

• פטריאזיס אמינטסאה – בעיית קרקפת המתבטאת בקשקשים עבים, כמו אסבסט, שנדבקים לשיער וקשים מאוד לטיפול והסרה. זה נובע מדלקתיות חריפה בעור הקרקפת.

• לישן סימפלקס (Lichen simplex) – בעיית קרקפת המתבטאת במוקדים אדומים על פני הקרקפת שמאוד מגרדים, פעולת הגירוד מחריפה את הקשקשים ויוצרת שכבת עור עבה ופיגמנטציה על פני כל הקרקפת. יכולה לנבוע ממתח או כביטוי לאגזמה בעור או פסוריאזיס.

• פסוריאזיס – מחלה אוטואימונית בה הגוף תוקף את תאי העור, מתבטאת בהופעה של מוקדים אדומים וציפוי מקושקש לבן, בעיה נפוצה אך מהווה אתגר בריאותי רציני עבור הרבה מהסובלים מפסוריאזיס. מלבד הגירוי, גירוד וקילוף עלולים ליצור נגעים חשופים ומדממים על הקרקפת שמשפיעים על המראה החיצוני, ההערכה העצמית ואיכות החיים הכללית.

• פוליקוליטיס – דלקת זיהומית בזקיקי השיער, מופע של פצעים ואדמומיות סביב זקיקי השיערה, לעיתים קרובות גורם לגרד, צורב, גורם לאי נוחות ועוד מגוון בעיות קרקפת.

חשוב לציין שיש לפנות לטריקולוג, כדי לתת מענה מדוייק, שאינו כולל תרופות וסטרואידים ולתת פתרונות טבעיים, בריאים, שלא פוגעים בשיער.
הטיפולים התרופתיים שניתנים, מהווים מענה רגעי בלבד ולא פותרים את הבעיה מהשורש.
בהייר קליניק, המוצרים והטיפולים פותחו במיוחד, כדי לטפל בבעיות קרקפת בצורה אפקטיבית. הרכיבים הטבעיים והחומרים האיכותיים, המובאים יחד, מספקים לא רק הקלה מיידית, אלא גם טיפוח עמוק שמקנה בריאות ומזין את עור הקרקפת.

סוגי הטיפולים שלנו, מרגיעים בטווח המיידי את עור הקרקפת ומשפרים את המצב תוך שמירה על בריאות השיער.
כמו כן, הליווי הטריקולוגי הוא לאורך כל הדרך, כדי להבטיח את התוצאה הטובה ביותר.
חשוב לדעת! קרקפת בריאה ומאוזנת מפחיתה נשירה ומשפרת את איכות השיער.

לפתיחת צ'אט עם נציג
שיחה עם נציג
נציג הייר קליניק
היי, ברוכים הבאים להייר קליניק - המומחים לבריאות השיער. כיצד נוכל לעזור?
דילוג לתוכן
0