"איך אבחון טריקולוגי שינה לי את השיער והציל לי את החיים"

בבדיקה מעמיקה של טריקולוגית, נדרשתי לבצע סדרה של בדיקות דם וכך גילו את שורש הבעיה שהובילה לנשירת שיער והתקרחות בגיל 50.

שמי עירית סופר זוהר, במסע שלי, גיליתי את הכלים המתקדמים של אבחון וטיפול טריקולוגי, נכנסתי לעולם מרתק של הבנה עמוקה של צרכי השיער וטיפול מותאם אישית. בכתבה זו, אשתף בחוויותי ובדרך שבה התמודדתי עם אתגרים שונים בדרך לשיער בריא ומלא ואיך אבחון נכון ומדויק הציל לי את החיים.

הנשירה התחילה בסביבות גיל ה-50, ובאותו זמן התחילה צמיחה של שיער במקומות כמו סנטר, בטן, וזה היה נראה משהו חשוד, הלכתי לכל מיני קליניקות ויועצים. רופאים טענו שאין שום בעיה גופנית וזה רק עניין של גנטיקה, אולי חסר אבץ, אולי תיקחי כדורים של מולטי ויטמין… וניסיתי המון סוגים של שמפו ותרפיות למיניהן.

בסוף הגעתי להשתלת שיער בטורקיה, לאחר השתלה, במקום לראות שיער שמתחיל לצמוח ולהתעבות – הנשירה המשיכה והתייאשתי לגמרי, אמרתי די!
כבר חשבתי להזמין פיאה, ואז נחשפתי להייר קליניק בפייסבוק והחלטתי שזה הדבר האחרון שאני אנסה.

קבעתי אבחון טריקולוגי והדבר הראשון שביקשו זה סדרת בדיקות דם בסיסיות. זהו דבר שאף אחד במשך השנים לא המליץ ולא רצה לראות, אולי הבעיה היא באמת בתוך הגוף,כי הרי כל דבר קוסמטי שנעשה אם לא נפתור את הבעיה בגוף, המצב לא ישתנה!

עשיתי את כל הבדיקות שדרשו ממני לכל מיני הורמונים ותפקודים מסוימים של כליות וסוכר ובאמת נמצאה בעיה, הטסטוסטרון היה ברמה גבוהה – 8, שזה פי 4 מהנורמה, וטסטוסטרון זה בעצם הורמון גברי, מה שהוביל לצמיחה של שיער במקומות שונים בגוף: בסנטר, בבטן, בידיים ואת כל השיער מהקרקפת הוא בעצם דילל, כמו שקורה להרבה גברים.

הגילוי המשמעותי הנוסף שהגיע בעקבות האבחון היה גידול בשחלה, שיצר את התסיסה וגרם ליציאה של הטסטוסטרון מהשחלה. עברתי ניתוח להוצאת השחלה והחצוצרות, שהציל אותי, חודש לאחר הניתוח חזרתי להייר קליניק והפנו אותי לבצע בדיקות דם חוזרות, רמת הטסטוסטרון שלי ירדה בחצי.

לאחר מכן התאימו לי סדרה של טיפולים לעידוד צמיחה ושיקום מצב השיער מה שהוביל לתוצאה מדהימה. היום אני יוצאת מהם עם פן, צבע, דברים שלא יכולתי לעשות לפני כן שהייתה דלילות בשיער, כי פשוט לא היה לי שיער.

כל מי שסובל.ת מנשירה, אל תלכו אחרי כל הגופים שרק רוצים למכור לנו תכשירים, הייר קליניק באמת עושים בדיקות יסודיות, גם מיקרוסקופ, גם בדיקות דם וגם בגוף השיערה, הם באמת מאתרים את הבעיה ומטפלים בה מהשורש.

אני כל כך מרוצה שאני חייבת להפיץ את זה הלאה ולהגיד יישר כח! תגיעו להייר קליניק.

רוצה אבחון שיער וקרקפת? זה פשוט!

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

דילוג לתוכן
0